FAİK ÖZTÜRK’TEN SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE SAFİYE SOYMAN’A SAHNEDE ROMANTİK SÜRPRİZ…

14 ŞubatMetroport AVM'nin düzenlediği “O'na sevgini göster” isimli yarışmada çiftler hünerlerini sergileyerek hediyeler kazanırken, Safiye-Faik çifti de izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.

Bahçelievler Metroport Avm, Sevgililer Günü için oldukça farklı bir etkinliğe sahne oldu. Son yılların en romantik çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk, aşkını en iyi ifade eden çifti seçmek üzere sahnedeydi. Romantik bir şiir, önceden hazırlanmış bir sürpriz ya da sevgiliye bestelenen bir şarkı… Sevgilinize aşkınızı nasıl ifade edersiniz? Bu sorunun cevabını vermek ve boğazda romantik bir sevgililer günü yemeği kazanmak için çiftler sahnede yaratıcılıklarını konuşturdu. Faik Öztürk'ten Sevgililer Günü'nde anlamlı mesaj “Bu günü icat edenin boyu devrilsin”…

Yarışma tabii ki Safiye ve Faik çiftiyle başladı. Katılımcılar ilk olarak Faik Öztürk'ün Safiye Soyman'a olan aşkını nasıl ifade ettiğini izleyecekti ki, Faik Öztürk'ten günün anlamlı mesajı geldi, “Bu günü icat edenin boyu devrilsin, Safiye'ye ne alsam beğenmiyor. Çiçek alıyorum yine mi çiçek diyor, bir şey almasam surat bir karış. Bu sevgililer günü yuva yıkar.” Tabii Safiye Soyman'ın da cevabı gecikmedi “Faik'in eli ve cebi arasında 3 km mesafe var, nasıl yakınlaştıracağımı bilemiyorum” 

Bu diyalogları ile Metroport Avm'de izleyenleri gülmekten kırıp geçiren ünlü çift sonrasında sahneyi yarışmacılara bıraktı. Katılımcılar romantik bir sevgililer günü yemeği için kıyasıya mücadele etti… Safiye'ye Sevgililer Günü'nde ayı alacağım dedi ama sahneye pasta getirerek yıldönümleri için sürpriz yapmayı da unutmadı…

Faik Öztürk yarışmacılara sevgililer günü hediyelerini sordu. Bir katılımcının uçan balon aldım, balonun altında tek taş pırlanta ve evlenme teklifi vardı cevabı üzerine, “Ben de Safiye'ye uçan balon alacağım ama altında ayı olacak” dedi. Öztürk sonrasında ise sahnedeki sürpriziyle Soyman'ın gönlünü aldı. Bir gün sonra tanışma yıldönümleri olduğundan sahneye, kırmızı güllerle süslü üzerinde iyi ki varsın yazan bir pasta geldi. Safiye-Faik çifti 13. yıldönümlerini de Metroport AVM'de sevenleriyle birlikte kutladı.