WhatsApp

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

ÜCRETSİZ MÜŞTERİ SERVİSİ -  Bahçelievler Basın sitesi Haznedar güzergahlarındaki ücretsiz müşteri servisi ile kolay ulaşım imkanından faydalanabilirsiniz

 

DANIŞMA  - Alışveriş Merkezimiz, markalarımız, etkinliklerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaya hazır danışma görevlilerimiz b-1 katında hizmetinizde.

 

GÜVENLİK - Deneyimli ekibimizle güvenli alışverişin keyfini süreceksiniz.

 

TEMİZLİK - Deneyimli Ekibimizle, temiz ve ferah bir ortamda alışverişinizin tadını çıkaracaksınız.

 

ATM - Avm içerisinde 6 farklı banka ATM'si mevcuttur. ATM'lerimizde para ile ilgili işlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

 

MESCİT - Düzenli olarak temizliği sağlanan Erkek Kadın mescitlerimizde güven ortamında ibadetlerinizi sağlayabilirsiniz

 

ENGELLİ HİZMETLERİ - Engelli ziyaretçilerimizi rahatça alışveriş yapabilmeniz için Danışma ve Güvenlik görevlilerimizden tekerlekli sandalye isteyebilirsiniz.

 

OTOPARK -Bir açık, iki kapalı otoparkı ile aracınızı rahatlıkla park etmenizi sağlıyoruz.

 

BEBEK ARABASI - Bebekli aileler daha rahat alışveriş yapabilmek için, bebek arabanızı Danışma ve Güvenlik Görevlilerinden isteyebilirsiniz.

 

MEVSİME UYGUN KLİMALAR - Hangi mevsim olursa olsun alışverişinizi rahatça yapabilmeniz için en uygun mekan ısılarını sunuyoruz.

 

KAYIP - BULUNTU EŞYA - Alışveriş Merkezi'mizin içerisinde herhangi bir eşyanızın kaybolması durumunda Danışma ve Güvenlik Görevlilerimiz size yardımcı olmak için hazırlar.

 

 

MetroPort AVM, Alışveriş Merkezi, İstanbul'un yükselen merkezlerinden Bahçelievler, D-100 yanyolu üzerinde yer almaktadır. METROPORT AVM; büyüklüğü, çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle yurt içi ve yurtdışından milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.Alışveriş, lezzet ve sinemanın yanında eğlence alanında da eşsiz içerikleri ve etkinlikleri bir arada sunan MetroPort, tam anlamıyla bir yaşam merkezidir. Seçkin markaların bulunduğu 84 mağaza ile hizmetinizde olan MetroPort Avm, alışveriş keyfini artıracak kampanyalar, buz pateni ve çeşitli etkinlikler ve yarışmalar gerçekleştirerek sizi eğlencenin tam ortasına çekiyor.

  • 0212 484 01 00

  • 0 (000) 000 00 00

  • info@metroportavm.com.tr

  • Bahçelievler Merkez, D-100 Yanyolu, 34180 Bahçelievler/İstanbul

  • Hafta İçi 10:00 - 22:00
    Hafta Sonu 10:00 - 22:00


KVKK Aydınlatma Metni